تبلیغات
رزرو - توضیحات هتل راچادا سیتی بانکوک

امروز:

توضیحات هتل راچادا سیتی بانکوک

» نوع مطلب : هتل های شهر بانکوک ،

هر روزه بسیاری ازمسافران کشور تایلند به سمت شهر بانکوک یعنی پایتخت این کشور روانه می شوند. در نظر گرفتنه این تعداد مسافر برای اقامت آنها در هتل هابسیار جالب می اشد زیار بانکوک دارای هتل های بسیار زیادی است که می تواند این  مورد را پاسخگو باشد در ادامه با ما در وبلاگ رزرو همراه باشید تا یکی از هتل های خوب بانکوک را برای شما معرفی سازیم.هتل راچادا سیتی بانکوک هتلی باشکوه در پایتخت تایلند است که از دسترسی آسان به مراکز خرید و مهم شهر بهره مند می باشد.تفریحگاه و آبگرم راچادا در قلب بانکوک و در نزدیکی مراکز خرید و و مراکز تفریحی واقع شده است.

توضیحات هتل  راچادا سیتی بانکوک

در نظر داشته باشید  که فواصل هتل راچادا تا فرودگاه بین المللی Suvarnabhumi تنها نیم ساعت می باشد.

این هتل تفریحی و 3 ستاره، امکانات رفاهی و خدمات متعددی را به مسافران تور تایلند ارائه می دهد. ماساژ و معالجات بدن ارائه شده توسط مرکز آب گرم هتل راچادا، گزینه مناسبی جهت آرامش و تجدید نیروی علاقه مندان بشمار می رود.

توضیحات هتل  راچادا سیتی بانکوک

هتل راچادا دارای  150 اتاق درجه یک و سوئیت خانوادگی می باشد که اتاق ها تماماً به خوبی در برابر آلودگی های صوتی و حرارتی عایق بندی شده و دمای اتاق، قابل تنظیم می باشد. اینترنت رایگان بیسیم، حمام ، سشوار، تلویزیون led ، یخچال ، صندوق ضامن امنیت، تلفن، پاسیو، بار کوچک و روم سرویسشبانه روزی در کلیه اتاق ها در دسترس می باشند. در این مکان میتوانید بعد از یک روز کاری و یا چرخیدن در شهر و سری به رستوران هتل زده و از غذای خوشمزه آن میل کنید. به منظور تسهیل شروع کنفرانس ها، هتل راچادا یک قسمت اداری را به همراه خدمات منشی گری و امکانات فوق العاده در اختیار علاقه مندان قرار داده است.


نوشته شده در : سه شنبه 17 اسفند 1395  توسط : راهنمای سفر و جهانگردی.    نظرات() .