تبلیغات
رزرو - هتل آمارا ارکید پاتایا

امروز:

هتل آمارا ارکید پاتایا

» نوع مطلب : هتل های شهر پاتایا ،

البته شما هم باید این را در نظر داشت باشید برای سفر به نقاط مختلف دنیا اگر اطلاعاتی در مورد هتل های آن کشور داشته باشید بلا فاصله بعد از رسیدن و اقامت می توانید از آن هتل ها استفاده کنید ولی از قبل باید رزرو بلیط را انجام داده باشید. در ادامه با وبلاگ رزرو همراه باشید تا نکات مهمی را برای شما بازگو کنیم.

هتل آمارا ارکید پاتایا

البته بایذد این راهم اضافه کنیم که هتل آمارا ارکید یک هتل 5 ستاره زیبا ساخته شده در شمال پاتایا می باشد که از یک قسمتی به خلیج زیبای پاتایا و از سوی دیگر با باغ‌های زیبا احاطه شده است.

این هتل 297 اتاقه در یک ساختمان 20 طبقه احداث گردیده و منظره ای زیبا و فریبنده از خلیج، آسمان آبی و باغ های زیبا در اختیار میهمانان تور تایلند قرار می دهد.هتل آمارا ارکید فاصله تقریبی 160 کیلومتری از فرودگاه بین المللی دن موئنگ و فاصله 125000 متری از فرودگاه Suvarnabhumi داشته و تنها 2 ساعت رانندگی تا بانکوک فاصله دارد.فاصله این هتل تا دریا 5 متر، تا پارک 1000 متری حدود 15 دقیقه،ایستگاه قطار پاتایا 10 کیلومتر حدود 31 دقیقه، مکان های گردشگری جنوب پاتایا 5 کیلومتر ،مرکز بالایی و به سمت شمال پاتایا 500 متر ،مراکز خرید و سرگرمی 11 دقیقه و تا محدوده زمین بازی golf 12 دقیقه می باشد.

هتل آمارا ارکید پاتایا

شماهم در نظرداشت باشید که مرکز تناسب اندام هتل نیز مجهز به امکانات کامل و مناسب ورزشی می باشد و میهمانان تور تایلند می توانند در زمان اقامتشان با ورزش های مختلفی چون غواصی، تنیس رومیز،گلف، اسب سواری و تیر اندازی با کمان سرگرم شوند.رستوران این هتل در هر سه وعده غذایی منوی کاملی از غذاهای بین المللی و تایلندی، آسیای شرقی و مدیترانه ای ارائه می دهد. همچنین انواع خوراکی، قهوه و تنقلات نیز در دسترس میهمانان خواهد بود.


نوشته شده در : سه شنبه 24 اسفند 1395  توسط : راهنمای سفر و جهانگردی.    نظرات() .