تبلیغات
رزرو - بهترین جایگاه در هواپیما

امروز:

بهترین جایگاه در هواپیما

برخی از سایتها درعوض جهت تغییر بلندپروازی بورس های گزافی اخذ می کنند که اگر خود مستقیما رفتار کنید این هزینه یا کمتر می شود و یا اصلا بی نوا به آهار نخواهد بود. وارد کابین می شوید، صندلی خود را جلوه گر می کنید. در ادامه با وبلاگ رزرو همراه ما باشید تا نکات مهمی را در مورد رزرو انواع بلیت چارتر و معمولی برای شما روشن سازیم. در حال تصمیم گیری هستید که کدام آلات را در بالای سر خود بگذارید و کدام ابزار را زیر صندلی جای دهید. ناهشیاری و آگاهی ناغافل روشن ضمیر جای کم جلوی صندلی برای استقرار واسپردن پاها و کشش هر از چندگاه آنها می شوید. در هم پایه صندلی شما جعبه ی خوشی های جت مهیاسازی شده است که جای پای شما را تنگ می کند.

بهترین جایگاه در هواپیما

این بی اندازه دلسرد کننده خواهد بود. بلیط چارتر می تواند یکی از بهترین پرواز ها را از لحاظ قیمتی برای شما بسازد.صندلی هایی که پشت هر بخش حال طباخ خانه و یا دستشویی، جدید شده نكهت امید به نشان رفت و آمد زیاد، بیش بعد طبیعت قاپیدن ضربان كوفتن شكار كردن و لگد ثبات می گیرند و آسودگی شما را بهم خواهند ریخت.

وصیت ی ما این است از قبض این صندلی ها دوری کنید. اگر ارمل فضای باز جلوی پا مد نظر شماست، پس این صندلی می تواند كامل بلوز ركابی برگزینی باشد. در ننظر داشته باشید برای رزرو بلیط چارتر باید سریع و در لحظه عمل کنید زیرا طرفداران آن بسیارند. اما اگر تنهایی با قد میانه هستید، صندلی بعد از صندلی کنار درب برون داد و درون داد می تواند بلوز بی آستین آزادی باشد، چون فضای فراغت آشتی درعوض جهت قیام و جلوس و مقاوم کردن بازوها خواهید داشت.

بهترین جایگاه در هواپیما

شاید برای شما هم جالب باشد که صندلی های کنار درب ورودی بازده اصلی دارای عرض کمتر و علاوه براین سردتر هستند. این صندلی جزء بدترین صندلی های کابین نهان شده اند، برای اینكه افزون بر رفت و آمد متجاوز و مداوم، نفحه و بوی آن نیز آزار دهنده خواهد بود. زمانی که این صندلی شما خواهد بود باید با راحتی و شكیبایان خداحافظی کنید. شاید در فاتحه تماشای سما از پادگانه ی هواپیما کمی رویایی و مستهجن برسد اما شما نمی خواهید آزگار هوا بخار بلندپروازی به بیرون زل زده باشید. نور زیادی که به در می آید عایق از غنودن و بیدار شدن شما میشود و ایضاً ممکن است كسان جلو و یا عقب شما اقناع به کشیدن نغمه نباشد.


نوشته شده در : پنجشنبه 24 فروردین 1396  توسط : راهنمای سفر و جهانگردی.    نظرات() .

برچسب ها: رزرو بلیط هواپیما ،