تبلیغات
رزرو - آشنایی با دو هتل معروف ترکیه

امروز:

آشنایی با دو هتل معروف ترکیه

» نوع مطلب : رزرو هتل های ترکیه ،

از گذشته تا به امروز بسیاری از مسافران جهان زمانی که به کشورهای مختلف سفر می کنند مکانی را برای استقرار و استراحت خود انتخاب می کنند. حال بیشتر این مکانها از هتل ها و مسافر خانه ها آغاز می شوند. در ادامه با ما در وبلاگ رزرو همراه باشید تا با هتل ها و شرکت های هواپیمایی بیشتری آشنا شوید.

 هتل  آكتور گلدن ایچ

این هتل ۴ آرتیست که در مجاورت عرض شعبه اسكان رنجیده، دارای یک گرمابه ترکیه ای نوین آئینی عرفی ،  سرویس مشت ومال و استخری در فضای باز است که با تخت های آفتابگیری احاطه شده است. از روی بالکن کافه نیز می توانید مناظری پانوراما از پل بوغاز نگاه کنید . سرا های این هتل با رنگ های گرم و مبلمانی به سبک ترکیه ای تزئین شده اند و امکانات مدرنی مالوف مونتاژ سامان تخت و آبزن ممتاز برای هر منزل تعبیه شده است. بیت مكان هرکدام نیز جدا بوده و با کاناپه های علاوه ملایم تمهید شده اند.

آشنایی با دو هتل معروف ترکیه


یام رله راه آهن زیرزمینی تفرقه که این ناحیه را به سایر مناطق شهر مداوم می کند، در فاصله ی ۵ دقیقه ای اسكان محزون است. بلوار استقلال نیز ۲۰۰ متر تا این موضع و آنجا گزند تفرق دارد. گیرایی كشش های قدیم منطقه ی امپراطور احمد نیز مرزها اسنان ۸ کیلومتر با هتل فاصله دارند.

هتل شرایتون

یکی از زیباترین هتل های ۵ بازیگر آنکارا هتل شرایتون می باشد. هتل Sheraton Ankara  در سال ۱۹۹۱ در مرکز شهر آنکارا بنا شده است و کمتر از ده دقیقه پیاده با ایلچیگری رسالت آمریکا گزند تفرق دارد. این هتل دارای یک باغ اضافه نیك می باشد و ۲/۶ کیلومتر از ایستگاه قطار درون شهری کیزیلای و ۳۵ کیلومتر از باند آنکارا وهن آسیب دارد. از دیگر امکانات این هتل می توان به اتاقهای vip آن نیز شااره ای داشته باشیم. این اتاق ها عاری از هر نوع بوی سیگار و موارد آزار دهنده می باشد.

آشنایی با دو هتل معروف ترکیه

نوشته شده در : یکشنبه 17 اردیبهشت 1396  توسط : راهنمای سفر و جهانگردی.    نظرات() .