تبلیغات
رزرو - هتل های معروف شهر بدروم

امروز:

هتل های معروف شهر بدروم

» نوع مطلب : هتل های شهر بدروم ،

بدروم یکی از زیباترین شهرهای ترکیه می باشد که هر سالانه شاهد بخش عظیمی از گردشگران و توریست هایی است که برای دیدن جاذبه های گردشگری این شهر فوق العاده زیبا به این سهر مسافرت می کنند. این شهر دارای هتل های بسیار زیبا و معروفی می باشدکه سبب شد که صنعت گردشگری در این شهر بسیار رونق پیدا کند و مسافران به راحتی در این شهر اقامت نمایند. در ادامه در مورد هتل های معروف شهر بدروم بیشتر صحبت خواهیم کرد.

هتل های معروف شهر بدروم

هتل کروانسرای

این هتل مجلل در ناحیه ی زیتونلی کاهوه توربا و در هم جواری حیثیت جایگیری غمگین است. شهر بودروم 11 کیلومتر با ایدون فاصله دارد. انواع جد های تفریحی و حوضه بی سقف و فضای باز درخصوص این هتل آماده سازی شده است.در معماری ایدون دقت و مذاق سرشت افزون بکار رفته تا با نگارگری برنامه ریزی و رنگ دربند زیبا، راحتی و صلحجویی مسافران را دوچندان نمایند. بالکن های خصوصی و گرمابه ویژه و عام نیز خلق مسرت را حیث جایدهی شما تضمین خواهد کرد.

هتل ایسیس

دارای یک كناره ور مختص رو به دریای مدیترانه دارد. حجره های این هتل دارای نظام سامانه دسیسه هوا و بالکن می باشند. این هتل دارای بركه ، سالن ماساژ و 5 كافه می باشد. اتاق های هتل نمایی رو به دریای مدیترانه دارند و امکانات اتاق ها محتوی كامپیوتر) كنار و قمر ، مینی بار ، چای ساز ، گرمابه ناب و سشوار می باشد. امکانات ریلکسیشن این هتل حایز جکوزی ، ماساژ درمانی و آبزن ترکی می شود. تكاپو هایی مانند موج سواری ، قایقرانی و شیرجه نیز در كنار هتل امکان پذیر است.


نوشته شده در : شنبه 17 تیر 1396  توسط : راهنمای سفر و جهانگردی.    نظرات() .