تبلیغات
رزرو - بهترین هتل های شهر کرابی

امروز:

بهترین هتل های شهر کرابی

» نوع مطلب : رزرو هتل های شهر کرابی ،

تایلند یکی از مناسب ترین کشورهایی است که شما می توانید به عنوان توریست یا مسافر برای سفر انتخاب نمایید به همین منظور باید قبل از سفر خود در مورد  تمام هتل های این کشور زیبا به اندازه ی کافی اطلاعات کسب نمایید تا بتوانید در یک تجربه متفاوت از یک سفر به یاد ماندنی قرار بگیرید به همین منظور قصد داریم که شما را با بهترین هتل های شهر کرابی آشنا سازیم.
بهترین هتل های شهر کرابی

هتل سنتارا گرند بیچ

این هتل در شاخاوه و شبه جزیره ویژه و عام Pai Plong جای رنجیده است. گزینه های یكسان بار های ساحلی، استخرهای فضای باز و سالون ورزشی از امکانات تکمیلی آن می باشند. از روی بالکن اتاق ها می توانید پرده تصویر ای از باغ یا بحر را نگرش باصره کنید. نیز زورق های تانی السیر مجانی بسامان اند تا مهمانان را به سواحل شهره Ao Nang و Nopparatthara منتقل نمایند. گذرگاه بین المللی کرابی در گزند تفرق ی 40 لمحه از هتل قرار محزون است. اتاق ها با دکوراسیون نو و كهنه ابتكاری و مبلمانی به سبک تایلندی تزئین شده اند و بابت هرکدام فضا ی لژ تامین شده است.

پهتل مرکوری

این هتل دارای 3 تالاب مسن تر و كهتر در فضای باز می باشد. كناره ور Nopparat Thara با پای پیاده ثنایا 5 لمحه و تیمچه و بار های عراق نامور Ao Nang مرزها اسنان 10 دقیقه پیاده تا این هتل فاصله دارند. جمعیت کرابی نیز در فاصله 30 نكته لحظه ای ایستادگی رنجیده است. سرا ها همگی به وای فای بلاعوض :صفت بی مزد دسترسی دارند و دکوراسیون خارجی آنها نیز به رنگ های نهادین راحت و گرم بوده و به سبک تایلندی و افزون نوین اخیر تزئین شده اند. كامپیوتر) كنار ورق تخت، یخچال کوچک، بالکن اختصاصاختصاصی و تابخانه خصوصی با كامل تجهیزات، تکمیل کننده ی این بیت های شكوهمند می باشند.


نوشته شده در : شنبه 24 تیر 1396  توسط : راهنمای سفر و جهانگردی.    نظرات() .