تبلیغات
رزرو - هتل 5 ستاره حیات پالاس

امروز:

هتل 5 ستاره حیات پالاس

» نوع مطلب : هتل های شهر دبی ،

همانطور که می دانید دبی یکی از شهر هایی است که به تازگی از نظر جاذبه های توریستی و گردشگری پیشرفت بسیار زیادی کرده است و تبدیل به یک قطب تجاری گردشگری شده است که هم می توان برای تجارت به این شهر سفر نمود هم برای تفریح و گردشگری می تواند گزینه ی مناسبی باشد. در ادامه در مورد هتل 5 ستاره حیات پلاس بیشتر برای شما توضیح خواهیم داد.
 هتل 5 ستاره هایت پالاس

 

هتل حیات پالاس 15 لمحه از شاطی الممزر فاصله دارد و در قلب دیره جایگیری دارد. این هتل دارای اینترنت بلاعوض :صفت بی مزد ، آبگیر روباز و 2 رستوران می باشد. هتل بود پالاس دارای سرا های طرفه نوظهور با دکوری در رنگهای گرم می باشد. این اتاق ها دارای سوار كردن نصب كردن قطعات مختلف یك دستگاه (رادیو ، مینی بار و کتری تعمیركار برق هستند. ازخودگذشته از آنها نیز نما به سوی حوضه دارند. میهمانان هتل می توانند به بشره 24 ساعته از مجمع بدنسازی هتل و اثاث آن مصرف کنند. هتل وجود پالاس دبی فاصله کمی از مرکز ابتیاع الغریر و سیتی سنتر دیره دارد. گذرگاه بین المللی دبی 10 لمحه تا این هتل فاصله دارد.
این هتل در ناحیه دیره  ربع مکانی مفت این هتل به طریق ای است که هم بابت مقاصد تفریحی و هم درعوض جهت مقصدها تجاری رخیص می‌باشد.هتل حیات پالاس 2 کیلومتر تا مرکز ابتیاع سیتی سنتر دیره، 5 کیلومتر تا مرکز بیع برجمان، 7 کیلومتر تا مرکز معامله دبی مال، مرکز بازرگانی دنیوی كلی و برج نایب گزند تفرق دارد.ایستگاه راه آهن زیرزمینی الرقه در فاصله 400 متری هتل ثبوت دارد.

 

 


نوشته شده در : سه شنبه 3 مرداد 1396  توسط : راهنمای سفر و جهانگردی.    نظرات() .