تبلیغات
رزرو - هتل زیبای سیتی استار

امروز:

هتل زیبای سیتی استار

» نوع مطلب : هتل های کشور امارات متحده عربی ،

زیباترین هتل های دنیا را کشور عمارات دارد که به تازگی با رشد و پیشرفت بسیار زیادی مواجه شده است این شهر از هر لحاظ دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی می باشد و برای گردشگران و توریست هایی که قصد سفر به امارات متحده را دارند تدابیر خاصی اندیشیده است. در ادامه در مورد هتل زیبای سیتی استار بیشتر خواهیم گفت.
هتل زیبای سیتی استار

هتل City Star Hotel، در چند قدمی مراکز حقیقی تجاری و مستخدم دوبی پیشامد و امکاناتی را از جنس بیت و سوئیت های راحت، شیک و تفرج های شب هنگام بین المللی به میهمانان خود ارائه میدهد. هتل City Star Hotel، 10 لطیفه با جماعت بین الملل دوبی گزند تفرق داشته و مسافرین میتوانند با استفاده از سرو ترانسفر قابل تمجید هتل عازم جماعت شوند.موقعیت مفت هتل، دسترسی شما را به آنچه بهترین اماکن شهر محسوب میشود متعسر مخلوق و همه را درست دم در هتل گرد هم آورده است. به اراده شادكامی حال مسافرین، کارکنان پذیرش، 24 ساعته در توانایی میباشند. حجره ها به طرز با شکوهی مدل سازی و تزئین شده و از مقیاس بالای رفاهی برخودار میباشند. علاوه بر این، خانه ها به اسباب نوین اخیر آبزن و قاعده قفل الکترونیکی درها مجهز میباشند. صبحانه ای عالی هتل جزو مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه سرا به شمار میرود. شب خود را دریکی از 4 تریا و باشگاه هتل City Star، سپری کنید. بار و تریاهای متنوعی نیز، در حوالی هتل موجود میباشند.
این هتل فقط چند قدم با ایستگاه متروی صوابدید الدین گزند تفرق دارد . نیز با فاصله کملی از مراکز فروش مهم دبی و ناحیه تجاری آن قرار دارد. هتل سیتی استار فقط 10 دقیقه تا هیات خطسیر بین امللی دبی گزند تفرق دارد. این هتل در ناحیه ای ثبات دارد که می توانید بسیاری از ملاحت ها و اماکن دیدنی دبی را ببینید. کارکنان رسپشن این هتل به رخ 24 ساعته کار می کنند و پاسخگوی نیازهای شما هستند. جمع اتاق های هتل سیتی استار بسیار صبور می باشند و بدیع طراحی شده اند. این حجره ها دارای امکانات آبزن مدرن و قاعده قفل در الکترونیکی می باشند. صبحانه روزانه به روی بوفه سرو می شود ، برای جمع وعده های غذایی در اكناف هتل مهمانخانه ها و کافه های مختلفی حیات دارد. دیره برای افرادی که به تجارت ، ویزیت كنترل از اماکن عمومی و سودا لباس عطش مند هستند گزینه مناسبی می باشد.


نوشته شده در : سه شنبه 10 مرداد 1396  توسط : راهنمای سفر و جهانگردی.    نظرات() .