تبلیغات
رزرو - دو هتل جذاب شهر مارماریس

امروز:

دو هتل جذاب شهر مارماریس

» نوع مطلب : هتل های جزیره مارماریس ،

مارماریس یکی از شهر های ترکیه می باشد که دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی می باشد که به همین دلیل دارای گردشگران و مسافران بسیار فراوانی است این شهر دارای هتل ها و رستوران های بسیار زیادی می باشد که همیشه میزبان مسافران و گردشگران می باشند. در ادامه در مورد دو هتل جذاب شهر مارماریس بیشتر صحبت خواهیم کرد.
دو هتل جذاب شهر مارماریس

هتل سنتیدو اورکا لوتوس بیچ

با داشتن 700 متر ساحل ویژه و عام یگانه ، این هتل توسط درختان نخل تسلط شده است و فقط یک کیلومتر تا مرکز شهر ایچملر وهن آسیب دارد. این هتل دارای تالاب روباز دارای پارک آبی و مرکز اعلا آبگرم و ماساژ می باشد. اینترنت رایگان Wi-Fi در محوطه هتل قابل دسترسی می باشد. بیت های هتل سنتیدو لوتوس دکوراسیونی شیشه ای و چوبی دارد. تمام منزل ها ساخته به سیستم دروغ پردازی هوا ، بالکن ، مینی بار و امکانات چای و قهوه ساز می باشد. بازهم یک جعبه امانات نیز در حجره ها چی است که می توانید رخت با مرتبت خود را در آن نگهداری کنید. میهمانان می توانند اجناس غذاهای متنوع را در مهمانخانه بوفه هتل امتحان کنند. مطعم های دارای منوی این هتل غذاهای دریایی ، استیک ، ایتالیایی و عثمانی سرو می کنند. یک زمین ملعبه تفریح تنیس و یک حوضچه سرپوشیده نیز درون هتل هستی و عدم دارد. مرکز ماساژ و ابگرم هتل جامع سونا ، اتاق های ماساژ ، حمام ، وان آبگرم و مرکز بدنسازی می شود. اجناس اخری تفحص ها را به سان بیلیارد ، تنیس روی میز ، دارت ، قایقرانی ، شیرجه و ورزیدن های آبی را می توانمندی در این هتل به كاربستن داد. گذرگاه دالامان در فاصله 104 کیلومتری هتل ایستادگی دارد ، در پوست حاجتمندی از تاکسی های هتل درعوض جهت رفتن به جماعت می توان استفاده کرد که مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه آن به روی جداگانه باید جلا شود.

هتل بلو بی پلاتینیوم

هتل بلو بی پلاتینیوم 150 متر از كناردریا مارماریس ثبوت دارد. این هتل دارای آبگیر روباز ، بركه سرپوشیده ، امکانات اسپا و عراق اختصاصی می باشد. اینترنت Wi-Fi در این هتل مفتی و غیررایگان می باشد. سرا های هتل بلو بی پلاتینیوم دارای دسیسه کننده هوا ، تلویزیون ، یخچال و بالکن می باشند و اینترنت Wi-Fi در بیت ها نیز به جلد غشا چهره مجانی در دسترس می باشد. مهمانخانه هتل امتعه غذاهای بین المللی را درخصوص صبحانه به روی بوفه سرو می کند. دو بار پسین نیز در این هتل هستی و عدم دارد. حین شام موزیک زنده پخش می شود. میهمانان می توانند از امکانات ماساژ و جد های ورزشی همانند تنیس روی میز مصرف کنند. از باب کودکان نیز کلوب سرگرمی وجود دارد. بلوبی پلاتینیوم 1.9 کیلومتر از مرکز مارمایس و 90 کیلومتر از جماعت بین المللی دالامان گزند تفرق دارد. پارکینگ هتل بلاعوض :صفت بی مزد است و امکان کرایه افزار نیز بود دارد.


نوشته شده در : سه شنبه 24 مرداد 1396  توسط : راهنمای سفر و جهانگردی.    نظرات() .