تبلیغات
رزرو - هتل مونتین شهر پاتایا

امروز:

هتل مونتین شهر پاتایا

» نوع مطلب : هتل های شهر پاتایا ،

شهر پاتایا یکی از پر جاذبه ترین شهر های کشور تایلند می باشد. این شهر همیشه مهمان سیل عظیمی از گردشگران می باشد که برای بازدیداز دیدنی های گردشگری به این شهر سفر می کنند. در ادامه در مورد هتل مونتین شهر پاتایا بیشتر صحبت خواهیم کرد.
 هتل مونتین شهر پاتایا

این هتل حدود 5 دقیقه پیاده تا مرکز خرید Central Festival فاصله دارد. یک حوضچه در فضای باز، 5 مهمانخانه و پارکینگ رایگان از امکانات قابل اعتنا آن می باشند. منزل ها دکوراسیونی تایلندی دارند و به خاطر هرکدام یک بالکن اختصاصاختصاصی با منظره ای رو به دریا، تلویزیون، ماهواره، یخچال شگفت انگیز و چای/قهوه ساز تامین شده است. مهمانان می توانند از کلاس های یوگا یا ایروبیک در سالن ورزشی كاربرد کنند و یا در سالن نغمه خوانی قریحه نغمه گری و مرثیه خوانی خود را تجربه کنند و با محارم و بیگانگان اوقات خوشحالی را تجربه کنند.
 مرکز تجاری، دفتر توریستی و اغنیا نیرنگ و جدی کودکان به معشوق سرو کرایه ی ماشین و خشک شویی همواره در معرض توان هستند. کافه Verandah به بشره 24 ساعته اقمشه غذاهای تایلندی، ویتنامی و بین المللی را در فضایی ناپسند در میان باغات گرم سرو می کند. كافه چینی مارکوپولو نیز طبق معمول غذاهای لذیذی درخصوص ناهار بسامان می کند.شهر پاتایا با راكب مرزها اسنان 15 نكته لحظه تا هتل فاصله دارد.
این هتل خارق العاده، آسودگی و استراحت منحصربه فردی را فقره سبب شما بسیجیده خواهد کرد!هتل مونتین پاتایا دقیقا در قلب تپنده پاتایا، بخش ازدحام شهر پیشامد شده است.فاصله پنج لمحه ای تا سیستم حمل و نقل شهری و راه آهن درون شهری به این كلمه است که به اکثر نقاط شهر به آرامش دسترسی دارید.هتل مونتین پاتایا دارای یک كمیته بدنسازی با نقشه كشی چشم نواز، حوض روباز و سالون ماساژ اختصاصی میباشد تا موجبات صلح شمارا هرچه بیشتر تهیه کند.
هتل مونتین پاتایا  یک سرا معامله با تکنولوژی بكر و طراحی دلنشین،  فقره سبب میهمانان آماده سازی کرده است تا در بخش كردارها اقتصادی هیچ مشکلی نداشته باشید.زوج های جوانی که درعوض جهت ماه عسل و یا جشن ازدواج به این هتل نیك میایند میتوانند از كارها خدمت گزاری ها مخصوص هتل پایان طالع را ببرند!


نوشته شده در : جمعه 10 شهریور 1396  توسط : راهنمای سفر و جهانگردی.    نظرات() .