تبلیغات
رزرو - هتل زیبای مونپیک شهر ازمیر

امروز:

هتل زیبای مونپیک شهر ازمیر

» نوع مطلب : هتل های شهر ازمیر ،

ازمیر یکی از زیباترین و دیدنی های ترین شهرهای کشور ترکیه می باشد که توانسته سیلی عظیمی از گردشگران و تورست های اقسا نقاط دنیا را به خود جذب نماید. در ادامه در مورد یکی از بهترین هتل های ازمیر صحبت خواهیم کرد. نام این هتل، هتل زیبای مونپیک شهر ازمیر می باشد که از کیفیت بسیار بالای برخورد دار می باشد.
هتل زیبای مونپیک شهر ازمیر

موقعیت این هتل، دسترسی به اماکن توریستی را غامض خلق است.اتاقهای پاکیزه این هتل بهترین مکان برای رزین و استراحت میباشند.خدمات رفاقت آمیز کارکنان انگیزه شده تا هتل گزینه حسرت آل شما باشد.امکانات رفاهی هتل دربرگیرنده مشت ومال ، سونا ، مرکز اطمینان و آبگرم ، برم سر تیره می باشد.این هتل دارای 185 بیت می باشد.یک صرافی نیز در هتل وجود دارد.اتاق انجمن کاملا بسیجیده در هتل شی میباشد.اتومبیل کرایه نیز بنا به تمنا میهمانان، در اختیار آنان استواری خواهد گرفت.شما نیز می توانید از خدمات زیبایی آرایشگاه هتل مصرف کنید.
هتل مونپیک یکی از هتل های ازمیر است که با اشل ی ۵ آكتور مزین ی سرو دهی توریست هایی است که این شهر را حیث سفر خود اختیار می کنند.هتل مونپیک دارای مکان مناسبی است چرا که طولانی توریست ها در آن فراغ بال را آزمایش می کنند.
کارکنان هتل خلق و رفتار مطلوب ای دارند.  در هتل امکانات رفاهی همانند مالش ، سونا ، مرکز مصونیت و خطر و آبگرم حیث توریست ها مجهز است. از طرفی برم هم به بشره سر پیچیده آماده شده تا توریست ها بتوانند در ۴ فصل سال از آن مصرف کنند.هتل مونپیک یکی از بهترین هتل های ترکیه است در عین حال می توانید از بعدی هتل های مطرح ترکیه قرین هتل ریکسوز پریمیوم آنتالیا و هتل مارتی ریزورت دیلوکس و هتل رامادا پلازا آنتالیا هم دیدن کنید


نوشته شده در : جمعه 17 شهریور 1396  توسط : راهنمای سفر و جهانگردی.    نظرات() .