تبلیغات
رزرو - هتل زیبای زافیرا دلوکس آلانیا

امروز:

هتل زیبای زافیرا دلوکس آلانیا

» نوع مطلب : هتل های شهر آلانیا ،

آلانیا یکی زیباترین و پرجاذبه ترین شهر های کشور های ترکیه می باشد که دارای دیدنی های بسیار فراوانی می باشد. این کشور نه تنها دارای رستوران های با کیفیتی می باشد، بلکه دارای بهترین هتل های کشور ترکیه می باشد که یکی از این هتل ها، هتل زیبای زافیرا دلوکس آلانیا می باشد که در تمام شبانه روز آماده خدمت رسانی به مسافران و گردشگران می باشد.
 هتل زیبای زافیرا دلوکس آلانیا

هتل زافیرا دلوکس هتلی ساحلی با 500 متر كنار مخصوص در منطقه آوسالار می باشد. این هتل قرین قصر نقشه كشی شده است ‏و دارای بركه روباز ، حوضه سرپوشیده ، مرکز بدنسازی ، زمین تنیس و امکانات اسپا می شود. اینترنت مفتی و غیررایگان ‏Wi-Fi‏ در ‏محوطه عمومی هتل در توانایی می باشد. ‏ خانه های هتل دارای امکاناتی نو و كهنه ابتكاری می باشند و آراسته به تلویزیون ، دروغ پردازی کننده هوا و مینی بار می باشند. جانباز از تنها ها ‏استخر ممتاز دارند.
رستوران هتل هم امکان غذاخوردن در فضای سپرده دارد هم طعام ها و اشربه را در فضای باز سرو می کند. كافه و غیرواقعی كالا اقسام غذاهای ‏ترکی و بین المللی را درعوض جهت صبحانه ، ناهاری و شام طعام چاشت صبح هنگام و شام به پوست بوفه سرو می کند. مهمانخانه های اخری غذاهای ترکی ، شرقی و ‏ایتالیایی سرو می کنند. ‏ از ایام 8 صبح الی 8 شب هر 15 نكته لحظه كارها خدمت گزاری ها ترنسفر مجانی به كرانه ارائه می گردد. هتل زافیرا دلوکس 60 کیلومتر از ‏فرودگاه بازپرس پاشا گزند تفرق دارد و وهن آسیب آن تا فرودگاه آنتالیا 100 کیلومتر می باشد. ‏


نوشته شده در : جمعه 24 شهریور 1396  توسط : راهنمای سفر و جهانگردی.    نظرات() .