تبلیغات
رزرو - سفر به لائوس و ویژگی های آن

امروز:

سفر به لائوس و ویژگی های آن

اسیا سرشار از سرزمین های دیدنی می باشد که هر کدام به سادگی دارای ویژگی های بسیار متفاوتی می باشند و همین امر توانسته هر ساله توریست های بسیار زیادی را به خود جذب کند و همین امر دارای اهمیت بسیار بالایی برای اقتصاد کشور های این قاره می باشد. سفر به لائوس و ویژگی های آن مطلبی می باشد که در این پست به آن خواهیم پرداخت.

10 شهر برتر آسیا,شهر های برتر گردشگری در سال  در 2014

خوانندگان این شهر را جواهر اخفا نامیده اند که نباید آن را نادیده گرفت. پناهگاهی آرام که فضای محبت آمیز و عداوت آمیز و ضیف نوازی دارد. گردشگران از خیابان های باریک و سنگفرش شده و کوچه هایی که کل شهر را بهم ائتلاف می دهند، خوششان می آید. دست گردشگران در مورد اختیار از واقع مطلب كامل و ناقص هتل ها و بار ها کاملاً باز است و مراکز ابتیاع اعلا و غذاهایی با طعم های مختلف و خوش طعم آن را متمایز می کنند.

لائوس یکی از چند کشور کمونیستی در آفاق است و تا سال 1988 گردشگران رخصت دخول به این کشور را نداشتند، اما در حال پرداخته امکان سفر به بكلی لائوس به‌صورت تیمی و انفرادی، بلا هیچ مشکلی هستی و عدم دارد. در حال مرتب این کشور در كوشش است تا مسافران بیشتری را به سمت خود جذب کند و آشیانه خود را به‌عنوان یک کشور توریست پذیر ارتقا دهد.

لائوس کشوری ارزان و متعادل با غذاهای خوب و نزدیک به بویایی ی ایرانی است و اگر اهل مهمانخانه های صلاحیت دار تشریف فرما شدن نباشید می توانید از مهمانخانه های اروپایی و غذاهای خوب این رستوران‌ها مصرف کنید؛ رستوران‌های فرانسوی، ایتالیایی، نروژی و ….

 

 

 

 


نوشته شده در : سه شنبه 28 آذر 1396  توسط : راهنمای سفر و جهانگردی.    نظرات() .