تبلیغات
رزرو - شهر هایی که در تایلند باید ببینید

امروز:

شهر هایی که در تایلند باید ببینید

تایلند یکی از بزرگترین مراکز توریسم جهان می باشدکه هر ساله تعداد بسیار بالایی از توریست را در خود جای داده است و به سادگی توانسته به یکی از بزرگترین قطب های این صنعت در اسیا تبدیل شود .
به همین دلیل به برسی شهر هایی که در تایلند باید ببینید خواهیم پرداخت تا به سادگی بتوانید برای تور های مسافرتی خود برنامه ریزی کنید.

10 شهر برتر آسیا,شهر های برتر گردشگری در سال  در 2014

 

آرامش این شهر راجع به حساب هر کسی که به اطمینان و راحت نتیجه معلول از خلق و ادب حاجت دارد، مفت است. حسی که در این شهر دارید حس بکر بی پروایی كردن و دیگرگون بودن است. خوانندگان این شهر را جواهر غیبت نامیده اند که نباید آن را طرفه گرفت.

پناهگاهی خاموش که فضای عاشقانه و مجلسی نوازی دارد. گردشگران از شارع های باریک و سنگفرش شده و کوچه هایی که کل شهر را بهم اتحاد می دهند، خوششان می آید.

دست گردشگران در چگونگی اختیار از میان هتل ها و غذاخوری ها کاملاً باز است و مراکز معامله برجسته و غذاهایی با طعم های گوناگون و بامزه آن را ممتاز می کنند. به لطف حجره های فراوان، این شهر پردیس دوستداران سودا لقب گرفته است. البته گردشگران نباید معماری، فرهیختگی و هنر همگانی كمونیستی آن را بكر بگیرند. مسلماً غذا را نیز فراموش نکنید.

ترکیب فرهنگ، آشپزی و بغاز ذاتی این شهر در هر پوشش از آن پیداست چیانگ می ناحیه ای روح افزا بدور از شلوغی پاتخت است و فرهنگ و هویت ویژه اختصاصی بفردی دارد که با بازارهای شباشب و ضرب الاجل سركشی از فیل ها ترکیب می شود. غذای تند آن بیش خوشمزه است و ناس مدعو نوازی دارد. خرید، غذا، ناس و خط افق چیزهایی هستند که این شهر را تازه :قید جدید و نبودن حاضر بی پروایی كردن و غایب بی پروایی كردن درحیات بودن می کنند.

گذشته و حال در این شهر غنی از سنت های نوین و پر از فناوری و اختراع، ترکیب شده اند. این شهر زنده، شلوغ، بدیع و سنتی، ورژن آسیایی نیویورک سیتی است. با آنکه توکیو شهر اجتماع است، ولی شهر زیبایی است و بهترین خوراكها را دارد. ساکنین آن كامل بلوز ركابی و اظهار ترین شكل ها را می پوشند و در بلوار ها فشن و مد را از نزدیک تماشاگر خواهید بود. در این کلان شهر ازبیخ تحمل شما سر نمی رود و همه چیز در آن می یابید..

 


نوشته شده در : یکشنبه 3 دی 1396  توسط : راهنمای سفر و جهانگردی.    نظرات() .