تبلیغات
رزرو - مطالب مرداد 1396

امروز:

دو هتل جذاب شهر مارماریس

» نوع مطلب : هتل های جزیره مارماریس ،

مارماریس یکی از شهر های ترکیه می باشد که دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی می باشد که به همین دلیل دارای گردشگران و مسافران بسیار فراوانی است این شهر دارای هتل ها و رستوران های بسیار زیادی می باشد که همیشه میزبان مسافران و گردشگران می باشند. در ادامه در مورد دو هتل جذاب شهر مارماریس بیشتر صحبت خواهیم کرد.
دو هتل جذاب شهر مارماریس


ادامه مطلب

نوشته شده در : سه شنبه 24 مرداد 1396  توسط : راهنمای سفر و جهانگردی.    نظرات() .

هتل زیبای سیتی استار

» نوع مطلب : هتل های کشور امارات متحده عربی ،

زیباترین هتل های دنیا را کشور عمارات دارد که به تازگی با رشد و پیشرفت بسیار زیادی مواجه شده است این شهر از هر لحاظ دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی می باشد و برای گردشگران و توریست هایی که قصد سفر به امارات متحده را دارند تدابیر خاصی اندیشیده است. در ادامه در مورد هتل زیبای سیتی استار بیشتر خواهیم گفت.

هتل زیبای سیتی استار


ادامه مطلب

نوشته شده در : سه شنبه 10 مرداد 1396  توسط : راهنمای سفر و جهانگردی.    نظرات() .

هتل 5 ستاره حیات پالاس

» نوع مطلب : هتل های شهر دبی ،

همانطور که می دانید دبی یکی از شهر هایی است که به تازگی از نظر جاذبه های توریستی و گردشگری پیشرفت بسیار زیادی کرده است و تبدیل به یک قطب تجاری گردشگری شده است که هم می توان برای تجارت به این شهر سفر نمود هم برای تفریح و گردشگری می تواند گزینه ی مناسبی باشد. در ادامه در مورد هتل 5 ستاره حیات پلاس بیشتر برای شما توضیح خواهیم داد.

 هتل 5 ستاره هایت پالاس


ادامه مطلب

نوشته شده در : سه شنبه 3 مرداد 1396  توسط : راهنمای سفر و جهانگردی.    نظرات() .

هتل زیبای کرومبا مالدیو

» نوع مطلب : هتل های کشور مالدیو ،

مالدیو یک از شهر های ماله می باشد که از نظر جاذبه های گردشگری و توریستی دارای دیدنی های بسیار زیادی می باشد. به همین منظور قصد داریم که شما را باید این شهر زیبا بیشتر آشنا سازیم. این شهر دارای هتل های بسیار زیادی می باشد که یکی از این هتل ها، هتل زیبای کرومبا مالدیو می باشد که در ادامه به آن بیشتر اشاره خواهیم کرد.

 هتل زیبای کرومبا مالدیو


ادامه مطلب

نوشته شده در : سه شنبه 3 مرداد 1396  توسط : راهنمای سفر و جهانگردی.    نظرات() .