تبلیغات
رزرو - مطالب شهریور 1397

امروز:

شرکت های هواپیماهایی ایرانی

در این بخش از وبلاگ رزرو قصد داریم تا در مورد شرکت های هواپیماهایی ایرانی برای شما بگوییم. در ایران ایرلاین های خصوصی و دولتی در کنار هم به خدمت رسانی و جابه جایی مسافر می پردازند.از طرفی تقاضا برای پرواز با هواپیما به طور سالانه افزایش می یابد و پیش بینی می شود ظرفیت های بسیار زیادی در بخش های مختلف وجود داشته باشد.
رفتن به یک تعطیلات خاطره انگیز، ماموریت های کاری، دیدار با آشنایان در شهرهای دیگر و یا هر دلیل دیگری که داشته باشید، باید سفر کنید. انتخاب روش سفر یکی از مهم ترین کار هایی است که باید قبل از سفر انجام داد. سفر هوایی علی رغم گران بودن نسبت به دیگر راه های حمل و نقل، امروزه رونق بیشتری پیدا کرده است. شاید صرفه جویی در وقت و راحتی بیشتر را بتوان از مهمترین دلایل این امر دانست.اگرچه شما قصد مسافرت با هواپیما را دارید، اما به دلیل تعدد شرکت های هواپیمایی انتخاب یک ایرلاین نیز می تواند وقت گیر باشد و حتی برخی را دچار سردرگمی نماید. شاید بسیاری برای راحتی کار از دوستان خود در این زمینه پرس و جو کنند و بر اساس تجربیات آنها انتخاب نمایند؛ اما از آنجا که برای هر کس موارد با اهمیت می تواند متفاوت باشد، ممکن است از انتخاب خود راضی نباشید.در ابتدا شما باید بدانید چه چیزهایی برای شما در اولویت می باشند مثلا قیمت، خدمات ارائه شده، نحوه برخورد خدمه و میزان تاخیر هر پرواز. بعد از آن شما می توانید پرواز مورد نظر خود را در اینترنت جستجو کرده و حتی خریداری نمایید. در ادامه با برخی از شرکت های هواپیمایی ایران که از محبوبیت بیشتری برخوردارند، آشنا می شویم،پس با این بخش گردشگری وب سایت خانوم گل همراه باشید.

شرکت های هواپیمایی ایران


ادامه مطلب

نوشته شده در : دوشنبه 26 شهریور 1397  توسط : راهنمای سفر و جهانگردی.    نظرات() .

پرواز با هواپیما

سفر با هواپیما می تواند با کمی ترس و هیجان همراه باشد، نکته ای که باید در نظر گرفت این است که بر خلاف آن چه فکر می کنید ایمنی در هواپیما بسیار بالا بوده و دستورالعمل های بسیار زیادی برای حفظ ایمنی پرواز وجود دارد. سالانه پروازهای زیادی انجام می گیرد و گردشگران و مسافران را به مقاصد مختلف دنیا می برند.در ادامه با وبلاگ رزرو همراه باشید تا اطلاعات کاربردی را در مورد پرواز با هواپیما در اختیار شما قرار دهیم.
با یه بلیط هواپیمای تهران مشهد، الان دیگه 2 ساعته میرسی به هتل و یه استراحت کوچیک می کنی و یه ربع بعد توی حرم، سفر به مشهد مقدس همیشه اینقدرها هم ساده نبوده ها. یه زمانی، وقتی اراده می کردی بری پابوس آقا، یک ماه بعد تازه می رسیدی به مشهد و دو هفته هم باید اونجا می موندی و یک ماه که توی مسیر برگشت بودی. حداقل یه تابستون زمان می برد تا دلی از زیارت در بیاری و اینقدر خسته می شدی که گاهی از همون راه دور سلامی میفرستادی.تا همین چند سال پیش برای یه سفر به مشهد الرضا، باید کل خانواده رو جمع می کردی و با اتوبوس یا ماشین خودت، یه عالمه راه از تهران به مشهد رو گز می کردی. اما حالا دیگه اوضاع فرق کرده. الان دیگه با یه سفر هوایی خیلی سریع تر و مطمئن تر و راحت تر می تونی خودتو برسونی پیش آقا و از هیچ جای زندگیت هم لازم نیس که عقب بمونی. در ادامه با اخبار گردشگری همراه باشید تا سفری لذت بخش به مشهد مقدس داشته باشیم. یه بلیط هواپیما تهران مشهد،با یه تخفیف خوب می خری و دو ساعت بعد رسیدی به مقصد. حالا تازه تصور کن که اهل بندرعباس هستی و دلت خیلی تنگ می شه واسه زیارت مشهد الرضا.

سفری لذت بخش به مشهد مقدس


ادامه مطلب

نوشته شده در : سه شنبه 6 شهریور 1397  توسط : راهنمای سفر و جهانگردی.    نظرات() .